Toparlanın Yeniden Başlıyoruz

Toparlanın Yeniden Başlıyoruz

Her zaman yeni başlayan bir günün, yeni başlayan bir haftanın, yeni başlayan bir ayın, yeni başlayan bir yılın uğuruna inanın hatta yeni olan her şeyin hayırla geleceğine inanın çünkü neye inanırsanız hayat sizi oraya çeker.

Toparlanın Yeniden Başlıyoruz ..

Güzel dileklerle ve umutlarla kucaklayalım yeni yılı hep beraber, bırakın gelen gideni aratır zırvalığını siz eğer gelenin daha güzel olmasını dilerseniz güzel olan gelir. Geçmişten kalan bir korkunuz, bir batılınız aklınıza geldiğinde kovun onu ve şunu asla unutmayın siz kendi hayatınıza kendi düşüncelerinizle yön verebilirsiniz, düşünceleriniz belki de dilsiz dualarınızdır bilemezsiniz!

Sevginin gücüne, umudun gücüne, bir şeyi bütün kalbinizle istemenin gücüne güvenin, elinizi kalbinize koyun ve mutlu olacağınızı tekrar edin. Bütün kalbinizle isteyerek tekrar edin, yeni bir yıl bütün güzelliğiyle gelecek, umudu kalbinizden asla eksik etmeyin…

 

Kendi hayatınıza kendi doğrularınızla yön verin

Dünün defteri kapandı, bugün yeniden başlıyoruz bence bu defter güzel bir başlangıcı hak ediyor, hadi alın en sevdiğiniz kaleminizi elinize ilk sayfasına sevgi yazın ve en başta kendinizi sevmekle başlayın.  Önce kendinizi önemseyin, siz kendinizi hayatınızın neresine koyarsanız kendi hayatınızda o kadar yeriniz olur. Bunu asla unutmayın ve kendi hayatınıza kendi doğrularınızla yön verin.

Sonra her yeni sayfaya başka bir isim verin böyle böyle devirin günleri, her geçen gün başka bir duygu ekleyin, her geçen gün savaşmak için yeni ve güzel bir neden bulun kendinize, nasıl güzel gelecek göreceksiniz.

 

Yazarın Bir Önceki Yazısı

Anlaşamıyoruz ..

 

Yaşamak istediklerinizin hayalini kurun

Umut dolu bir yıl olsun, bütün dünya için başta sağlıkla gelsin sonra her birinizin kalbine sevgi, mutluluk, güzellik, barış getirsin. Öğrendiğimiz, öğrettiğimiz, paylaştığımız, iyi geldiğimiz bir sürü zamanımız olsun…
Neler yaşadığınızı düşünmeyi bırakın, yaşamak istediklerinizin hayalini kurun.

2020 bitti!

Toparlanın yeniden başlıyoruz…

Bu Yazıyı Paylaş
Elif Angın

Elif Angın

Aytink.com Yazarı // Ayakkabı Tasarımcısı /Okur/Yazar/Çizer