Logitech MK235 Kablosuz Klavye ve Mouse İncelemesi

Logitech MK235 Kablosuz Klavye ve Mouse İncelemesi
Yaşar Can Yoldaş

Paylaş

Logitech MK235 Kablosuz Klavye ve Mouse seti,  fiyat/ performans açısından uygun olması nedeniyle kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Logitech MK235 Kablosuz klavye ve mouselar, kablo karmaşasını ortadan kaldırması ve kullanım kolaylığı  bakımından bizleri rahata kavuşturan çözümler olarak dikkat çekmektedir. Bu tarz bir ürün olan Logitech’in bu modeli  kullanım açısından ergonomik bir yapıya sahip olması yanı sıra alışılagelmiş klavye düzeniyle ve kısa yol tuşlarıyla kullanıcılar için kolay bir kullanım deneyimi sunmakta.

Logitech MK235  ürününde klavye ve mouse bağlantısını tek bir alıcıda toplayarak USB girişlerini kullanma konusunda da tasarruflu davranmış. Özellikle kalite ve fiyat noktasında piyasadaki bu tarz ürünler içerisinde en uygun klavye ve mouse  ikililerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Birçok artısı olan bu üründe gözden kaçırılmış ufak ama önemli bir detay ise Caps Lock, Num Lock tuşlarının ışıklarının olmaması. Kurulumu gayet basit olan bu ürün üç adet pil ile çalışmaktadır. ( 2 adet ince pil, 1 adet normal pil )

Logitech MK235 Özellikleri

Ürün Türü:
Klavye-Mouse Set
Klavye Bağlantısı:
Kablosuz
Mouse Teknolojisi:
Optik
Pc Bağlantısı:
Usb
Renk:
Siyah-Gri
Tuş Düzeni:
Q Türkçe
Multimedya Tuşları:
Var

Kutuda Neler Var ?

Kablosuz Klavye & Mouse Takımı

Bağlantı Usb’si

3 Adet Pil

Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

 

 

Bu Yazıyı Paylaş