Sinetink Ne İzlesem? Yakın Dönemde Çıkmış 5 Sürükleyici Film

Sinetink Ne İzlesem? Yakın Dönemde Çıkmış 5 Sürükleyici Film

Paylaş

Sinetink Ne İzlesem? köşemizde sizler için soluksuz izleyebileceğiniz Yakın Dönemde Çıkmış 5 Sürükleyici Film yer alıyor.

Sinetink Ne İzlesem? Yakın Dönemde Çıkmış 5 Sürükleyici Film

 

Searching – Kayıp Aranıyor (2018)

Özellikle çekim tekniği olarak benzerlerinden ayrılan filmde David’in kaybolan kızını arama süreci anlatılıyor. Sosyal medya, internet, aile ilişkilerine yönelik güzel mesajlar içeren film seyir zevki olarak da tatminkar. Yeni nesil Star Trek serisinin Sulu’su olarak tanınan John Cho’nun başrolünü üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Aneesh Chaganty oturuyor. Senaryosunu yönetmen ile birlikte Sev Ohanian’ın kaleme aldığı filmin kadrosunda Debra Messing, Michelle La, Joseph Lee, Sara Sohn, Dominic Hoffman gibi isimler yer alıyor.

 

Sicario: Day of the Soldado (2018)

İlk filmdeki sürükleyici ve çarpıcı sahneler devam filminde de etkisini koruyor. Özellikle suç ve polisiye türündeki filmleri sevenler için kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film. Meksika’daki uyuşturucu kartelleri ve insan kaçakçılığını sıradanlığın ötesinde ele alan filmin gerçekçi iklimi gerçekten etkileyici. Sicario: Day of the Soldado 2018 filmi Stefano Sollima tarafından yönetilmektedir. 2018 ABD, İtalya ortak yapımı olan aksiyon, suç ve dram türündeki Sicario: Day of the Soldado filmi oyuncu kadrosunda Benicio Del Toro ve Josh Brolin oynamaktadır.

 

Kodachrome (2017)

Matt Ryder uzun zamandır ayrı kaldığı ve ölüm döşeğinde olan babasıyla uzun bir araba seyahatine çıkmaya ikna olur. Amaçları Dünyanın en iyi fotoğrafçılarından biri olan babasının elindeki dört eski filmi son Kodachrome laboratuvarı da kapanmadan önce bastırmaktır. Kodachrome filmi analogtan dijitale geçiş öyküsüdür. Yönetmenliğini Mark Raso’nun yaptığı dram türündeki Kodachrome filminin başrollerinde Ed Harris, Jason Sudeikis ve Elizabeth Olsen oynamaktadır.

 

Stronger – Pes Etme (2017)

Henüz 27 yaşındaki Bostonlu bir işçi olan Jeff ayrıldığı sevgilisi ile tekrar barışmak için türlü türlü yol arar ve barışmaları konusunda iyi olacağını düşündüğü maratona katılma kararı alır. Başlarda her şey yolunda ve güzel giderken bitiş çizgisine çok az kala bir patlama olur ve genç adam bu patlama sonucunda bacaklarını kaybeder. Jess hastanede, müdahaleler sonucunda kendine gelmeyi başarır ve artık Jess için en büyük savaş başlamıştır

 

Upgrade (2018)

Grey Trace eşiyle beraber vakit geçirdiği sırada acımasız bir saldırıya uğrar ve bu saldırı sonucunda eşini kaybeder. Aynı zamanda Grey’in de belden aşağısı felç olur ve kısa bir süre sonra milyarder bir adam tarafından deneye tabii tutulması konusunda teklif gelir. Bu deney sonucunda Grey’in bedeni inanılmaz şekilde gelişerek insanüstü yeteneklere sahip olabilecektir. Karısını öldürerek hayatını mahveden kişiden intikamını alma düşüncesiyle bu teklifi kabul edecektir.

 

 

Bu Yazıyı Paylaş