Müzik Dinlerken Yeni İsimlere Şans Verin: Serkan Can – Ben Sustum

Müzik Dinlerken Yeni İsimlere Şans Verin: Serkan Can – Ben Sustum

Pop müziğin yeni isimlerinden Serkan Can, “Ben sustum” isimli şarkısıyla dinleyenlerle buluşuyor.

Serkan Can ilk olarak Ağustos ayında çıkardığı  “Acele” şarkısıyla müzik dünyasına adım atmıştı. Söz ve müziği kendisine ait olan bu iki şarkıyla müzik dünyasında merhaba diyen şarkıcı, müziğinde hayatından kesitlere yer verdiğini ve kendini tanımlama şekli olduğunu ifade ediyor.

Yeni single çalışması “Ben Sustum” şarkısının sözleri kendisine müziği ise kendisi ve Sinan Can imzası taşıyor. Şarkının aranjesinde de Burak Yeter ismi yer alıyor.

Şarkının klibi konusunda büyük bir özen gösterdiğini ifade eden Serkan Can, klibin 12 farklı ülkede çekildiğinin altını çiziyor. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde çekilen klip, hem kulağa hem de göze hitap etmeyi hedefliyor.

Uzun yıllardır müzik sektörünün içinde olan Can, birçok farklı platformda da En İyi Beste ve En İyi Yorumcu ödülleri almıştı. Müzik sektörüne yakınlığı bir dönem Radyo 7 ‘de radyo programcılığı yapmış olmasından kaynaklanan genç müzisyen, sözü ve müziği kendisine ait olan “Ben Sustum” şarkısını dinleyicilerinin huzuruna sundu.

 

 

Şarkının düzenlemesi ünlü aranjör Burak YETER tarafından yapılırken, klip yönetmenliğini Sinan CAN üstlendi. Klibi 10 farklı ülke de çekerek bir ilke imza atan başarılı popçu “İşime aşığım, müzik konusunda da biraz hassasım, hep en iyisi için uğraşıyoruz. Bu yüzden de seyyah gibi klip çektik.’ dedi.
Şimdi gelin o klibi hep birlikte izleyelim.

 

Bu Yazıyı Paylaş
Hüseyin Koyuncu

Hüseyin Koyuncu

Aytink.com Yazarı // Program Yapımcısı - Oyuncu