Pijama Partisi Ritüelleri

Pijama Partisi Ritüelleri

Kız kıza yapılabilecek en keyifli aktivitelerden birisi de pijama partisi . Hem ekonomik hem de sınırsız bir eğlence için size bu partinin olmazsa olmazlarını listeledik.

Pijama partisi ritüelleri neler? Pijama partisi nasıl yapılır ?

1) Pijama şart,  tabi pijamayla uyumlu göz bandı ve terliklerle bütünlenen bir kombin tercihimizdir.

 

2) Abur cubursuz asla! Tatlılar, cipsler özelliklede patlamış mısır olmazsa eksik bir gece olabilir.

3) Film seçimi. Toplanma amacı ya da ruh haline uygun önceden belirlenmiş bir film seçilip, patlamış mısırların da kucağımıza alıp keyifle izlemeye geçebiliriz.

 

4) Oyun zamanı! Gecenin ilerleyen saatlerinde toplu olarak oynanabilecek, tabu, jenga, monopoly ve oyun kartları bu gece için kurtarıcı olabilir.

5) Ver coşkuyu!Danssız, göbekler atılmadan, kurtlar dökülmeden geçen bi gece pijama partisi sayılamaz. Yoğun iş temposundan yorulan, biten ilişkilerinin inadına kıvıran, aşık olup da içi içine sığmayanlar için bu gece ver coşkuyu diyoruz.

6) Biraz da dedikodu. Küs olunan eski arkadaşlar, evlenip boşananlar, aldatan ve aldatılanların manşetler halinde havada uçuştuğu bu gecede zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile.

 

7) Yastık savaşı. Hem stres atmak, hem de fazlaca yenen abur cuburların eritilmesi için mükemmel bir aktivite.

 

8) Makyajsız olmaz. Biraz saç biraz makyaj alıp bizi geçmişimize, çocukluğumuza götürebilen zaman makinası tadında bir eğlence. Ayrıca yapmak isteyip yapamadığınız bir türlü zaman ayırıp deneyemediğiniz yeni makyaj trendleri ve saç modellerini denemek için güzel bir zaman dilimi.

 

Bu Yazıyı Paylaş
Ebru Öztürk

Ebru Öztürk

Aytin.com Yazarı // Okul Öncesi Öğretmeni - Uzman Öğretici