İnternet Dizilerinin Yükselişi “DİP” ile Devam Ediyor!

İnternet Dizilerinin Yükselişi “DİP” ile Devam Ediyor!
Yaşar Can Yoldaş

Paylaş

Puhu TV internet dizilerine hız kesmeden devam ediyor. Haluk Bilginer ve Cansu Dere’nin başrollerini oynadığı Şahsiyet dizisinin ilk 3 bölümünün yayınlanmasıyla birlikte bütün gözler 30 Mart 2018 tarihinde ilk bölümüyle seyircilerin karşısına çıkacak “DİP”e çevrildi.

Fi ve Şahsiyet’te Ay Yapım ile çalışan Puhu Tv, DİP projesinde TMC ile yoluna devam ediyor. Dizinin başrollerini, Poyraz Karayel dizisi ile büyük hayran kitlesine ulaşan İlker KALELİ ve Kara Sevda dizisinden tanıdığımız Neslihan ATAGÜL paylaşıyor.

Dizide başrollerin yanı sıra birçok ünlü isimle de çalışılmış. Berrak Tüzünataç, Bülent Emin Yarar, Lale Mansur, Defne Kayalar, Olgun Toker, Gün Koper, Gözde Türkpençe ve Can Gox gibi isimlerin diziye katacakları değer şüphesiz.

Dip’in konusuna gelecek olursak ilgi çekici bir konuyla izleyicilerin karşısına çıkacak. Senaryosunu Başar BAŞARAN ve Emre ÖZDÜR’ün yazdığı, yönetmenliğini ise Uygar KUTLU’nun yaptığı DİP, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan İlker KALELİ’nin canladıracağı Sahir’in, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Neslihan ATAGÜL’ün canladırdığı bilim kadını olan Bilge’yi bulmasıyla başlıyor.

Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanıyor. İkilinin ucunda olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğuruyor. Sahir ve Bilge girdikleri bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

İşte merakla beklenen dip’in fragmanları ;

Fragman 2 :

Bu Yazıyı Paylaş