İnternet Dizilerinin Yeni Üyesi “Şahsiyet”

İnternet Dizilerinin Yeni Üyesi “Şahsiyet”
Yaşar Can Yoldaş

Paylaş

Fi dizisi ile büyük takipçi kitlesine ulaşan internet televizyonu puhu tv, yepyeni bir dizi “Şahsiyet” ile takipçilerini heyecanlandırdı.

İnternet dizileri arasına yeni katılacak olan “Şahsiyet” 17 mart cumartesi günü izleyiciler ile buluşuyor. Ay yapım imzasıyla yayınlanacak olan şahsiyet dizisi, oyuncuları ve genel konusu ile büyük merak uyandırdı.

Usta oyuncu kadrosu ile dikkatleri toplayan şahsiyet’in başrollerinde Haluk Bilginer ve Cansu Dere rol alırken, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal, Necip Memili ve Müjde Ar gibi büyük oyuncularda dizinin önemli karakterleri arasında yer alıyor. Dizinin senaryosu Hakan Günday’a ait, yönetmen koltuğunda ise Onur Saylak oturuyor.

Dizinin konusunu ele alacak olursak, dram ve polisiye ağırlıklı olan bu dizi alzheimer hastası bir adam ve mesleğe yeni katılmış bir polisin bu adamı yakalamak için başlattığı mücadeleyi anlatıyor olacak.

Çekimlerine 2 ay önce başlanan dizinin, özel karakterlerini canlandırabilmek adına oyuncular büyük uğraşlar vererek bu projeye hazırlanmışlar.


17 mart cumartesi günü yayınlanacak dizinin 60 dakika olarak izleyicilerinin karşısına çıkması bekleniliyor.
Açıkçası geçtiğimiz günlerde final yapan “fi” kadar ilgi çeker mi bilmem ama ay yapım bu diziyle de büyük ses getirecek gibi görünüyor. İşte merakla beklenen Şahsiyet dizisinin teaserı ve ilk fragmanı ;

Şahsiyet Teaser

https://www.youtube.com/watch?v=tWywkCcguqQ

 

Şahsiyet Fragman

 

Bu Yazıyı Paylaş