Exper Easypad T7C İncelemesi

Exper Easypad T7C İncelemesi
Yaşar Can Yoldaş

Paylaş

Bugünkü incelememizi birçok market  zincirinin kampanya dönemlerinde müşterilerine fırsat ürünü olarak sundukları EXPER EASYPAD T7C tabletine ayırdık.

EXPER EASYPAD T7C ilk olarak bakıldığında çok fazla karmaşık bir yapıya sahip olmayan basit bir akıllı telefon düzeyinde olan tabletler arasında yer alabilir.

Detaylı incelemeye aldığımız zaman görüyoruz ki gündelik sosyal medya işlerinizi kolaylıkla halledebileceğiniz, maillerinizi rahatlıkla kontrol edip cevaplayabileceğiniz, basit grafikli oyunlar oynayabileceğiniz kısacası bir telefonla yapabileceğiniz herşeyi yapabileceğiniz bir tablet tabi telefonla görüşmek hariç 😊

Günümüzde hepimizin elinden düşürmediği akıllı telefonlarımızla bunların hepsini kısa bir sürede halledebiliyoruz fakat bin iki bin lira verdiğimiz o akıllı telefonlarımızı çocuklarımız, kardeşlerimiz hatta komşu çocukları ağladıklarında aman birşey olur diye ellerine vermeye korkarken bu düşük bütçeli tableti onların çizgi film izlemelerinde oyun oynamalarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu kadar anlattın ama ne çoluk var ne çocuk diyorsanız sizde benim gibi arabanızda navigasyon ve double teyp olarak kullanabilirsiniz. Aracınızdaki teybinizde aux çıkışı olmak zorunda yalnız o detayı atlamamak gerek.

Şimdi birazda ürünün özelliklerine göz atalım;

İşlemci: 4 Çekirdekli Cortex-A7, 1.3 GHz CPU

Chipset: Allwinner A33

Grafik İşlemci: Dual Core Mali-400 MP2 GPU

Ekran: 1024 x 600 piksel, 7.0 inç HD IPS Panel

İşletim Sistemi: Android 5.1 Lollipop

Ram: 1 GB

Dahili Hafıza: 16 GB dahili bellek

Ön Kamera: Var – 0.3 MP

Arka Kamera: Var – 2.0 MP

Renkler: Siyah

Pil: Li-Ion 2700 mAh batarya

Wi-Fi: Var

Hafıza Kartı: microSD kart okuyucu

USB: Micro USB

OTG Desteği: Var

Veri Bağlantısı: 3G/4G Yok – Sadece Wi-Fi

Sensörler: G-Sensör, Otomatik Döndürme

Sim Kart Desteği: Bulunmuyor

Üründe eksik bulduğum yönlerden biri 1 GB olan Ram ikinci bir husus ise 7  inç bir ekrana sahip tablet için 2700 mAh batarya açıkçası bana düşük geldi. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

Bu Yazıyı Paylaş