Derya Uluğ’dan “Ah Zaman”

Derya Uluğ’dan “Ah Zaman”
Yaşar Can Yoldaş

Paylaş

Türk pop müziğinin güçlü isimlerinde Derya Uluğ, çıkaracağı ilk stüdyo albümü öncesi Ah Zaman isimli teklisi ile sevenleriyle buluştu.

Derya Uluğ, geçtiğimiz haziran ayında sevenlerine müjdesini verdği Ah Zaman isimli single parçasını DMC & NOYA Yapım etiketleriyle tüm dijital platformlarda yayınladı.

 

Hem Yazdı Hem Söyledi Hem de Yönetti.

Sözleri kendisine ait olan şarkının klip yönetmenliğini de Uluğ üstlendi. Şarkının müziğini “diğer yarım” diye tanımladığı Asil Gök yaparken, düzenleme Ozan Çolakoğlu’ndan geldi.
Sosyal Medya Hesaplarından Teşekkürlerini Eksik Etmedi.
Uluğ, şarkısının yayınlanmasının ardından instagram hesabından klibini paylaşırken, şarkıda emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

İşte O Paylaşım…

Deryaulug: Çok emek barındıran en özenle çalıştığımız işimiz oldu.Harika bi ekiple bu işi başardık! Başta şarkıyı yaratma sürecinde diğer yarım @asilgok e, aşık olduğumuz bir aranje yaratan harika müzik adamı ustamız @ozancolakogluna, ‘yol arkadaşım’ @tayfungurkendiğer yol arkadaşlarım @cesursert @ceyhanhabil @burak_tanrisever @baristanrisever @eylemipek ve beni hep destekleyen canım ailem başta olmak üzere bu muhteşem ekipte emeği geçen herkese tek tek teşekkür ve minnet borçluyum!
#ahzaman sizlerle! En az bizim kadar sevmeniz dileğiyle..

Derya Uluğ “Ah Zaman” şarkı sözleri ile Sizlerle

 

Ah zaman

Doyurdukların olacak

Doğurdukların da elbet

Peki ya Soydukların?

Onları kim geri verecek

Yaşımı, günümü aldın da

Gençliğimi kim geri verecek

Yüzümden gülüşümü çaldın da

Bana kim kim teslim edecek

Kaderi sana bağladım da

Dünümü kim değiştirecek

Ah zaman Koca yalan

Sana doğruyu kim gösterecek

Yavaş bu hız beni öldürecek

Bu Yazıyı Paylaş