Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Bir Komedi Filmi Daha: Ailecek Şaşkınız

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Bir Komedi Filmi Daha: Ailecek Şaşkınız
Yaşar Can Yoldaş

Paylaş

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Yeni Film: Ailecek Şaşkınız

Ailecek Şaşkınız öncesinde çektikleri Çalgı Çengi ve Düğün Dernek filmleriyle komedi filmlerinin aranan yüzleri olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir oynadıkları dizilerle de reyting rekorları kırmışlardı. Komedi filmlerinin ikilisi olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni filmleri olan Ailecek Şaşkınız ile sevenleriyle buluşuyor.

Filmde Ahmet Kural seyirci karşısına zengin bir müteahhitin oğlu Ferhat olarak çıkarken, Murat Cemcir ise Ferhat’ın beraber çalıştığı çocukluk arkadaşı Gökhan’ı canlandırıyor.Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstlenirken filmin görüntü yönetmenliğinde ise Gökhan Tiryaki bulunuyor.

Güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan Ailecek Şaşkınız kadrosunda Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yanı sıra Saadet Işık Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu ve Mustafa Alabora gibi ünlü isimlerde yer alıyor.

Film, 2 Mart 2018 tarihinde seyirciyle buluşacak olmasına rağmen, fragmanının yüklendiği gün 1 milyon tıklanarak trend listesinde ilk sıraya çıkması takipçilerinin dört gözle filmi beklediğinin habercisi niteliğinde.Filme gösterilen bu ilginin, gişeye ne kadar yansıyacağı açıkçası merak konusu.

İşte beklenen film ilk teaserı sizlerle;

Bu Yazıyı Paylaş