Yıllar Süren Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe Küskünlüğü Bitti

Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe arasındaki küslük bitince müzik dünyası “düet”, “yeni beste” gibi pek çok konuda büyük umutlar beslemeye başladı.

Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe…

Bir yanda samimiyetiyle ve şarkılarıyla gönüllerde taht kurmuş Yıldız Tilbe diğer yanda yine şarkılarıyla herkesin minik serçesi.

Bu iki güçlü sesin birbirleriyle buluşmalarına bir bakalım önce;

Sezen Aksu o dönemlerde zaten sektörde yerini sağlamlaştırmış Türkiye’nin kraliçesi olma yolunda ilerliyordu. Bir gün İzmir’de bir mekana gider Sezen Aksu ve Yıldız Tilbe’yi dinler. Sesini çok beğendiği Tilbe’yi yanına solist olarak alır, ona evinin kapılarını ve sektörün kapılarını aralar.

Ancak bir zaman sonra Sezen Aksu’nun o dönemki sevgilisi Uzay Hepari ile birlikte olur Yıldız Tilbe ve bunu dürüstçe gidip minik serçeye anlatır. Buradan sonra ipler kopar ve Sezen Aksu Yıldız Tilbe’yi yanından kovar. O gün bu gündür de hiçbir şekilde konuşmazlar. Hatta yazdıkları şarkılarda da bu aşk üçgenine sürekli göndermelerde bulunur ikili.

Ve ne yazık ki bu olayın yaşanmasından 1,5 yıl sonra Uzay Hepari bir trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Uzun süre hastanede yaşam destek ünitesine bağlı kalan Hepari’yi ziyarete gider Sezen Aksu ve söylenenlere göre “Küçüğüm” şarkısını da Uzay Hepari için söylemiştir. Tüm bunlardan sonra Yıldız Tilbe’yi affettiğini söyleyen Sezen Aksu asla yeniden bir araya gelmeyeceklerini de söyler.

Uzay Hepari’nin ölümüyle gerçek anlamda düşüş yaşamaya başlayan Yıldız Tilbe,  her seferinden ayağa kalkmayı başardı. Ve en sonunda şuan Türkiye’nin zirvesinde ki isimlerden biri haline geldi.

Ve bugünlerde, tam da 2018’e yeni girmişken gelen haberler sadece beni değil sanırım tüm Türkiye’yi heyecanlandıran cinsten. Çünkü Yıldız Tilbe çiçek ve tatlısını alarak Sezen Aksu’nun evine gitti. İlk başlarda bize de “yoktur öyle şey bizde yalan bir söylentidir” desek de sonuç olarak barıştırlar!

Söylenenlere göre uzunca bir süre konuşmuşlar.

Aman dostlukları bozulmasın.

Şimdi diğer bizi dağlayan konu da şu ki;

Şimdi ikili bir düet yapıp tüm Türkiye’yi ağlatırlar mı, yoksa sevinçle mi doldururlar onu zaman gösterir lakin bu barışma bizleri çok mutlu etti.

İki sanatçıyı da kendilerine yakışanı yaptıkları için tebrik ediyor, hayatını kaybeden Uzay Hepari’ye de tekrar rahmet diliyoruz…

Ekleme: Beklenen haber Yıldız Tilbe’den geldi..

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
Beğen Sevdim Komik Şaşırtıcı Üzücü Kızgın
9162213