En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları 2017

 2017 yılının En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları yazımızda sizler için en iyi antivirüs programlarını sıraladık.

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları 2017 şu şekilde;

1- Avira Free Antivirus 2017

Avira Free Antivirus tamamıyla ücretsiz bir antivirüs programıdır. Avira Free Antivirus kişisel bilgisayarınız için sizi virüslere karşı korumaktadır. Ve piyasadaki En İyi Ücretsiz Antivirüs yazılımlarından biridir.

Temel Özellikleri:
Virus Guard özelliği ile internetten indirdiğiniz dosyaların tehlike oluşturmasını önler
makro virüslerini tanır ve onarır.
dialer programlarını önler
trojan, worm, backdoors vb. zararlı yazılımlara izin vermez
kolay yönetilir ve güncellenir
boot virüslerini engeller
Windows Vista ile uyumludur

İndirme Linki: Avira Resmi Sitesi

 

2- Bitdefender Antivirus Free Edition 2017

Bitdefender Free Edition en iyi ücretsiz antivirüs yazılımlarındandır. Kullanmaya başlamak için herhangi bir kayıt işlemi gerektirmemektedir. Eskiden sadece bir virüs tarama programı olan Bitdefender Free Edition, şu an anlık koruma da sağlamaktadır ve gayet kolay kullanımlıdır.

İndirme Linki: Bitdefender Resmi Site

 

3- AVG AntiVirus Free 2017

AVG AntiVirus Free daha az yer kaplayan ve bellek kullanımını bir önceki sürüme oranla azaltan yeni sürümüyle karşımızda. Daha hızlı tarama iddiasını daha iyi bir performansla birleştiren yazılım, 2017 sürümüyle birlikte arayüz tasarımında önemli değişikliklerle birlikte karşımıza çıkıyor. Program sahte antivirüs yazılımlarını tanıma konusunda geliştirilmiş.

İndirme Linki: AVG Resmi Site

 

4- AVAST Antivirus Essential 2017

AVAST, kolay kullanımı, bilgisayarınızın güvenliğini tamamıyla sağlayan modülleri, internet koruması, e-posta denetimi vb. birçok özelliğinin yanında ücretsiz olmasıyla her bilgisayarda olması gereken bir antivirüs programı.

P2P ve anlık mesajlaşma uygulamaları için özel güvenlik modülü içeriyor. Saldırı tespit sistemi (Intrusion Detection System) ile network güvenliğinizi sağlıyor. Kendini otomatik olarak güncelleştirebilen Avast, 64-bit Windows işletim sistemlerine de destek veriyor.

İndirme Linki: AVAST Resmi Site

 

5- Panda Free Antivirus

Eski adıyla Panda Cloud Antivirüs, yeni adıyla Panda Free Antivirus Cloud tabanlı bir antivirüs programı. Mantık değişikliğiyle diğer antivirüs programlarına göre çok daha hızlı bir sürede virüsleri tanıyabileceğini vaadediyor. Panda Free Antivirus Panda Security’nin Kolektif Akıl sunucularında kataloglanan tüm virüsleri tespit eder. Arkaplanda çalışarak tüm zararlıları engeller. Farkettirmeden kendini güncelleştirebilme yeteneğine sahiptir.

 Öne Çıkan Özellikleri

  • Metro arayüz
  • Anlık virüs koruması
  • Kurtarma Kiti
  • USB sürücü aşılaması

İndirme Linki: Panda Resmi Site

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
Beğen Sevdim Komik Şaşırtıcı Üzücü Kızgın