Astroloji Nedir? Burçlara Göre 2018 Yılında Sizi Neler Bekliyor?

Ebru Öztürk
Sosyal Medya

Ebru Öztürk

Editör - Aytink
Okul Öncesi Öğretmeni- Uzman Öğretici
Ebru Öztürk
Sosyal Medya

Astroloji Nedir?

Astroloji, Mezopotamya’da başlayıp Yunan uygarlığında geliştirilip günümüze kadar gelen gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan oldukça eski bir bilim dalıdır.

Astrolojide kullanılan gözlemler, ölçümler ve hesaplamalar birtakım sembolik kalıpların çevresini belirlemek için kullanılır. Astroloji hayatın sosyal, ekonomik, politik, duygusal ve diğer önemli alanlarını incelememize ve bu konularda tahminde bulunmamıza yardımcı olur.

Astroloji fırsat zamanlarını, şanslı dönemleri, doğum haritanızda sizi güç durumda bırakan dönemleri, gecikmeleri gösterir. Gezegenlerin uygun olduğu şanslı dönemlerde, hiç bir şey yapmadan beklerseniz bu fırsatları kaçırabilirsiniz. Ama bu dönemlerde gerekli çabayı ve azmi gösterirseniz tüm güçlükleri aşabilir, üstelik farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü açığa çıkarabilirsiniz.

 

2018’de Sizi Neler Bekliyor?

 

KOÇ

Aşk:  2018 yılı ile birlikte karşınıza büyük bir aşk çıkabilir. Bununla birlikte ayrılmış olduğunuz eşiniz ya da eski sevgiliniz sizi tekrar arayabilir. Eğer evliyseniz bu zamana kadar evliliğinizde yaşadığınız problemler de çözülebilir.

Para: Hayalini kurmuş olduğunuz ev ya da arabayı artık alma şansınız yükselecek.Kariyer ve iş hedeflerinizde ufak tefek dengesizlikler yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Huzur ve sağlık dolu bir yıl sizi bekliyor olacak.

 

BOĞA

Aşk: İkili ilişkilerde senenin sonuna kadar kafanı toparlamalısın. Yıl sonuna kadar huzurlu bir ilişkiye imza atabilirsin.

Para: İş hayatında bu zamana kadar vermiş olduğun emeklerin karşılığını yavaş yavaş alıyorsun.

Sağlık: Stresli bir yaşam geçirebileceğinden dolayı aşırı yorulabilir ve bu durum da senin zorlanmana sebep olabilir. Sağlığını önemsemelisin.

 

İKİZLER

Aşk: Geçtiğimiz dönemlerde aşk konusunda çok yoruldun ve çok kalbin kırıldı. Fakat gelecek yılın şubat ve mart ayı itibari ile büyük bir aşka yelken açabilirsin. İkili ilişkilerde mutlu olacağın bir yıl seni bekliyor.

Para: 2018 yılı ile birlikte gelecek ilk üç ay harcamalarına dikkat etmelisin.  Haziran ayı sonrasında maddi açıdan durumun iyiye gidecek.

Sağlık: Bu yıl sizi rahatsız edecek ufak tefek sağlık problemleri haricinde bir olumsuzluk görünmüyor.

 

YENGEÇ

Aşk: Bu yılın sonuna doğru sizi hayata tekrardan bağlayacak büyük bir aşk olabilir. Hayata pozitif bakmanıza neden olacak bu ikili ilişkinizde çok mutlu olabilirsiniz.

Para: 2018 in ilk altı ayı beklentileriniz doğrultusunda geçmeyebilir. Bu sebepten dolayı bunalacağa benziyorsunuz. Daha sonra elinize geçecek kazançlar sizi mutlu etmeye yetecek.

Sağlık: 2018 yılı ile birlikte asabiyet bozukluğu yaşayabilirsiniz. Onun haricinde kış hastalıkları dışında herhangi bir sağlık probleminiz görünmüyor.

 

ASLAN

Aşk:  Yeni bir aşk ve yeni bir romantizm rüzgarına kapılmaya hazır mısınız? İkili ilişkilerde doğru insanı bulacağınız bir hayat sizi bekliyor.

Para: Yaşamış olduğun maddi sıkıntılar 2018 in ilk yarısı ile son buluyor. Ama yine de bu yıl yapacağın harcamalara dikkat etmelisin.

Sağlık: Sağlık sorunların psikolojik alt yapılı olabilir. Bununla birlikte kış aylarında kendine biraz daha dikkat etmelisin.

 

BAŞAK

Aşk: eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise herhangi bir problem yaşayacağa benzemiyorsunuz. Bu yıl başak burçları aşka doyacak.

Para: size gelecek teklifleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Maddi açıdan ferahlayacağınız bir döneme girebilir ve her an şans kapınızı çalabilir.

Sağlık: Ön plana çıkaracağınız sağlam kararlar sayesinde sağlıklı bir yıl geçirebilirsiniz.

 

TERAZİ

Aşk: Mutluluğa yelken açmaya hazır mısınız? Ömür boyu sürmesi beklenen bir aşk ile tanışabilirsiniz.

Para: Hayatınızda maddi açıdan değişiklikler yapmaya karar verdiğiniz zamanlarda biraz sıkılabilirsiniz.

Sağlık: Bu yıl sağlığınızda herhangi bir problem görünmüyor. Fakat siz yine de aşırı yorulmamaya dikkat etmelisiniz.

 

AKREP

Aşk: Akrep burçlarına büyük müjde! Eski aşklarınız ve anılarınız ön plana çıkıyor. Bununla birlikte yeni aşklara yelken açacağınız huzur dolu günler sizi bekliyor.

Para: 2018 yılının ortalarına kadar maddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalarak zorluklar çekebilirsiniz. Fakat bu tür olumsuz durumlarla karşılaştığınız zamanlarda ailenizden büyük yardım göreceksiniz.

Sağlık: Trioid hastalığı ile karşı karşıya kalabileceğiniz konusunda uyarılar görünüyor. Ani ani parlama ve sinir bozuklukları sağlığınıza ciddi boyutta zarar verebilir. Bu konuda önlem almanızda yararlar olacaktır.

 

YAY

Aşk: Aşk hayatınız diğer yıllara göre daha sönük geçebilir.

Para: Uzun zamandır hesaplamış olduğunuz kazanç listesi hayalini kurduğunuz kadar yüksek rakamlarda olmayabilir.

Sağlık: 2018 in ilk üç ayı kendinizi kötü hissedebilir ve kendinizi depresif bir ruh halinde bulabilirsiniz. Fakat daha sonra her şey düzelecek ve eski halinize döneceksiniz.

 

OĞLAK

Aşk: İkili ilişkilerde çok yakında büyük bir aşk kapınızı çalacak. Eğer evli oğlak burçlarındansanız ilişkiniz daha da güçlenecek.

Para: Bu yıl maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yaz döneminde yapacağınız harcamalara biraz daha dikkat etmelisiniz.

Sağlık: Kış aylarında hastalıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat onun haricinde ciddi bir sağlık problemi görünmüyor.

 

KOVA

Aşk: 2018 yılında kova burçlarına yeni bir aşk görünmüyor. Bu yıl karşınıza çıkan teklifleri bile değerlendirmiyorsunuz.

Para: son zamanlarda keyfi yere birçok harcama yapmışsınız. Maddi açıdan sıkıntıya düşmek istemiyorsanız harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

Sağlık: Uzun zamandır üzerinde durmuş olduğunuz sağlık problemi sonunda çözüme kavuşacak.

 

BALIK

Aşk: Büyük bir aşk çok yakında kapınızı çalabilir. Fakat ikili ilişkilerde yoğunluğu yakalayabilmeniz için eski defterleri kapatmanız gerekecek.

Para: Akıllıca adımlar atmanın zamanı çoktan geldi. Nasılsa kazanıyorum diyerek yeni yatırımlar yapmaktan vazgeçmeyin.

Sağlık: 2018 yılı ile birlikte diyetinize özen göstermeniz gerekebilir. Eğer bu konu hakkında dikkatsiz davranırsanız sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz.

 

 

Bu Yazıyı Beğendiniz mi?
Beğen Sevdim Komik Şaşırtıcı Üzücü Kızgın
22141215